Pan Všechnovím

Někdy se prostě stane, že narazíte na člověka, který vás dokonale překvapí – a třeba i nepříjemně. Internet nemá samozřejmě jen klady. Je přímo ideálním prostředím pro lidi, kteří si potřebují své ubohé ego posilovat nejen osobními útoky, bezdůvodnými urážkami, ale i množsvím identit, za které se skrývají (a někdy jsou i tak omezení, že se pak sami prozradí). Chcete příklad?
Vezměte si k ruce guestbook na mém webu a projděte si některé příspěvky pana "petr/us", případně "p/us" – od starších po novější. Jinou korespondenci s ním nevedu, takže není nic, co by někomu mohlo uniknout. Sám sobě neumím vysvětlit, co se mu přihodilo – a dost možná to neumí ani on sám. Každopádně proti mně zahájil frontální útok, a to nejen na mém webu, ale dokonce nelenil a pod předzívkou "de Pointe" (a s anonymním e-mailem hiyousure@gmail.com) se jal svými moudry špinit i Paladix. Identitu vyrobil v posledních dnech. Podotýkám, že jsem mu neudělal vůbec nic, jen jsem si dovolil s ním nesouhlasit v otázce cestování na východ (tvrdil, že si tam všichni sednou na zadek jen proto, že přijel ze západu, což si naprosto nemyslím), když všechno věděl a všude byl (což je mi jedno).
Nebudu rozebírat jeho příspěvky, nemá to cenu – ostatně můžete si je přečíst a názor si udělat sami. Jen je zajímavé, že pánové "petr/us", "p/us" a "de Pointe" na Paladixu společně používají 2 dojemně stejné IP adresy (64.12.117.73 resp. 205.188.117.73) stejného providera. Náhoda? Ale ne… Ovšem i bez IP adres se pan us-všechno-vím prozradil, protože tento jeho příspěvek mluví o tomtéž, jen podstatně kulturněji než ten na Paladixu. Nakonec neváhal a zeptal se (samozřejmě anonymně, bez podpisu) našeho šéfredaktora na podmínky, za jakých může na Paladixu publikovat článek. No to bych se vážně těšil, dost dobře si takový článek totiž nedovedu představit :-). Ale asi nic nebude – šéfredaktor ho poslal, kam právem patří, a jeho identitu na Paladixu zrušil – já však příspěvky pana de Pointe mám…
Poslední výlevy onoho pána opravdu na mě čekaly ráno v mailu (z Paladixu, kde se tento ubožácký styl nikdy netrpěl, už zmizely) – a musím uznat, že opravdu vynikají stylově i obsahově – jaký pán, takový krám (cituji bez úprav):

 • 13. 6. 2008, 02:21
  mala drobnost, sice jste mne na vasi strance "poucil" temi ucitelskymi kecy, ale pres vase ujisteni co mohu dal, zablokoval jste pristup, takze to je cela ta vase komedie a pristup. Ostatne nikdy jste nemel argument! Jste skutecny ubozak, jez nesnese slovo primo. Totez plati pro zdejsiho admina, jez oroduje za vas a otravuje me emajly.. navic maze podobne jako vy me prispevky. Podal jsem na vas trestni oznameni, ale ponekud jinak nez jste v CR zvykli, tak, aby to bylo reseno!!! A vy vite co to bude znamenat! Mozna vam vsechno toleruje postkomunisticky system, ovsem ja ne! Muzete se usmivat, placat blbosti, ale my v americe vime jak na takove pitomecky!Financni postih je jedine co vas skutecne vyleci. Par set tisic vam ten humor z ksichtu vymaze a uvedomite si s kym mluvite….
 • 13. 6. 2008, 02:28
  nastudujte si pane sykora pravidla za kterych muzete to, co, ono, fotit…myslim, ze jsem vam napovedel dost…. o dalsim vas pouci soud!

  Správně – mor a neštovice na mě! Nebo snad rovnou Guantanamo, když "vy v Americe víte", ne :-))? Jen jediné je v tom celém pravda – jak já na svých stránkách, tak Pavel na Paladixu jsme panu Všechnovím zablokovali přístup, protože takový humus, jaký produkuje, na svých stránkách mít nechceme a nebudeme.
  Dost slov. Nenechte si kazit ani minutu zoufalci podobného typu…

 • Advertisement

  3 komentáře do “Pan Všechnovím”

  1. Vladimír Says:

   co naděláš

  2. Vladimír Says:

   sakra….smazalo mi to půl komentu! proč???
   chtěl jsem napsat, že nemá smysl rozčilovat se kvůli webu :-)

  3. Milan Says:

   Proč se smazalo půl komentáře, to opravdu nevím… Já se nerozčiluju, na to tady máme jiné ;-). Jsem v klidu, jen jsem chtěl dát vědět, co jsou někteří lidi zač – nemělo by jim to přece jen tak procházet – ať mají aspoň ostudu :-).Díky za návštěvu a přeji pěkný den

  Zanechat odpověď

  Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

  Logo WordPress.com

  Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

  Twitter picture

  Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

  Facebook photo

  Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

  Připojování k %s