Poslední odpověď panu Všechnovím

Už jsem se zařekl, že se k tomu, co produkuje multiidentitní zbabělec a tlachal jménem "petr/us", "p/us", "de Pointe" nebo "photocity" (z tohoto důvodu jsem si ho pojmenoval pan Všechnovím), nebudu dále vyjadřovat. Ale ještě jednou musím. Dokud si takové chování necháme líbit, budou se zbabělci a zoufalci jeho typu mít na světě dobře. Já jim to (a jemu konkrétně) dovolit nechci.

O co jde, zjistíte čebou následujících řádek, které vyzvracel odkudsi z Ameriky (ta ovšem sama o sobě za úroveň autora ani jeho "díla" nemůže):
hm, jak tak koukam samej hrdina… tri, ctryri? Jez se placaji po raminkach ve stejnem srabu. Vrana k vrane…Ok,bavte se dal o tom s klapkama na ocich jak jsou vase fotky super a vy dokonali v uvozovkach ve vsem.Nema cenu se dale vami zabyvat, stejne mazete komentare, blokujete pristup a nereflektujete na dalsi stovky tech (jinde) jez proti vam neco maji a rozhodne pravem.
Jestlize si nekdo dovoli napred normalne, potom ponekud adekvatne k reakci povlu reagovat, jde o problem. Ne my, ne ja, ho mame, ale vy v te vasi vecne uplakane komunisticke kotlince, kde je porad neco k slzam. (ze ucitele a stavkujici pitomci?) Stale nespokojenost s kdecim. Uz se vzpamatujte, vam nepomuze ani 50 let po revoluci, zustanete stale stejnym odpadem a luzou, jez si hraje na pupek sveta. Bohuzel, nebo bohu dik na to nemate. Je treba vas drzet zkratka a pod bicem, jinak to na hnoji zacne bujet…
Dalo se ocekavat, ze se vase geny casem projevi, neni se co divit i pres upozornovani krajanu, ze to bahno z rezimu predeslych jez na vas lpi se jen tak ocistit neda a nema cenu vas tolerovat.
Ale to uz dnes neni pro mne dulezite, vas ostatne ocividne zivot seka dokonale a na dalsi podobne lahudky cekate. Kazda vase reakce at uz z prahy, nebo slovenska jer pouze hrou se slovicky, avsak byt by to bylo napsano z vasi strany sebelepe, nezaprete jedno, ze vam z kalhot kouka hola prdel, zavist,lenost a malost….
Jste opravdu jen ti pastikari a opilci. U nekterych navic rikavala moje babicka: "Dlouhe vlasy, kratky rozum!"
Zaverem:
Spousta z vas pri konfliktnich situacich, odepise ve smysle "preju hezky den". I kdyz to neni z vasi hlavy, nebot se opicite bezesporu po vsem, ja budu reagovat jinak. Je mi uplne jedno jaky mate den, kolik sezerete knedli a navalite do hlav piva, jez uz ani neni vase…
V kolonii holt musite pocitat se vsim.
— Zasláno 17. 6. 2008 (22:09) pod jménem "petr/us", citováno bez úprav —

  • Koukám, že jste se evidentně pasoval na mluvčího (navíc nezvaného) nějakých stovek, jež proti mně něco mají, že? Za prvé nevím, kde jste je sebral (ano, samozřejmě znám pár lidí, kteří mě nemají rádi, ale jednak je nemám spočítané, jednak je respektuji, pokud se dokáží chovat jako kulturní lidi, ne jako vy – tedy jako zamindrákovaní a ublížení chudáčci, kteří si navíc myslí, že je každý prostě musí mít rád a sebevětší nesmysly je povinen jim takříkajíc sežrat i s navijákem), za druhé opět exhibicionisticky mluvíte jen sám za sebe (nikdo z těch vašich stovek se k vám jaksi nepřidal, jestli jste si stačil všimnout). Přestaňte urážet ostatní a vybíjet si svůj vztek na lidech, které jste v životě neviděl (a kteří asi mají to štěstí, že nikdy neviděli vás).
  • Kdybych přijal vaše přirovnaní, že vrána k vráně sedá, pak nevím, co tedy děláte zrovna tady, když vás jednak nikdo nezval, jednak když je to tady přece tak ubohé a vaší "moudrosti" a "velikosti" zcela nedůstojné. Elementární sociální inteligence, která vás zcela minula, spočívá v tom, že se člověk nemá cpát někam, kde o něj nestojí – zkuste to pochopit a konečně přestat obtěžovat všechny, kteří nesouhlasí s tím, co a jakou formou tady plkáte.
  • Jestli se někdo bude nebo nebude chtít vzpamatovat, jak mu radíte (abyste ho vzápětí opět uboze urazil), pak to určitě nebude vaším přispěním a navíc je to zcela jeho věc, s čímž můžete dělat leda to, že sem přestanete chodit (a čím dříve, tím lépe). O bahnu, póvlu a hnoji bych – být vámi – raději pomlčel (stačí se podívat, jak se vyjadřujete). Jestli si někdo hraje na pupek světa, pak je to určitě míň otravné než vaše hra na nejmoudřejšího a nejspravedlivějšího. Zkuste si raději vyhledat nějakého odborníka, který vám možná pomůže přestat se chovat jako psychopat, uděláte tím světu daleko větší službu než svými radami. O nějaké té závisti raději pomlčte také; zatím jste ukázal jen své kecy (svou webovou fotogalerii jste raději schoval – pročpak asi?)… Jste směšný, ale možná mi vás začne být i líto, protože žít s takovýmhle přístupem ke všemu, to musí být utrpení.
  • Další vaše příspěvky budu bez výjimky mazat, protože exhibicionistům a psychopatům, jako jste vy, dělá dobře, když můžou po všech a po všem zbaběle házet špínu a sami zůstat bezpečně skrytí. Takovou radost vám už ale dělat nebudu.
Advertisement

Jedna odpověď do “Poslední odpověď panu Všechnovím”

  1. …tak jsem dnes dočetla až sem…nebudu si pamatovat všechno, ale tohle ano. Reakce na pana ‚Všechnovíma‘ je zcela adekvátní (napsala bych ještě ostřejší a hlavně kratší (se zabedněnci je zbytečné marnit čas)…Hodně sil MS a psychopatům zmar u nás i ve Strojených Stádech Amerických.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s